Uživatelský avatar
od Timinka
 
#50334 Ahojky :) Holky, chtěla bych ještě na vánoce pro kamarádku koupit clip in vlasy. Máte prosím tip, kam mrknout a kde koupit? Jde mi hlavně o kvalitu. Už jsem se sama tak nějak koukala, co by se mi líbilo a narazila jsem na shop https://www.clip-in-vlasy.eu/. S ním zkušenosti máte?
Uživatelský avatar
od AmberAm
 
#50389 Jo, to teda mám :) A jen tu nejlepší. Měla jsem i od jinud clipy a musím říct, že kvalitou se ty od https://www.clip-in-vlasy.eu/ nedají srovnat! Pokud chceš kvalitu, doporučuju tento shop.
Uživatelský avatar
od Timinka
 
#50412 Jo, tak to je paráda... Já jsem teda na začátku docela propadla panice, protože když jsem zjistila, kolik těch shopů je, kde se dají clip in koupit, tak jsem docela zárala. A přeci jen to není za málo peněz, tak jsem chtěla mát jistotu, že to, co koupím, bude opravdu kvalitní...
Uživatelský avatar
od AmberAm
 
#50479 No, jako jo, shopů je fakt hodně, ale jak jsem ti už psala, když zvolíš z nabídky https://www.clip-in-vlasy.eu, tak máš prostě jistotu, že koupíš kvalitu. Jinak doporučuju pravé vlasy - kvalita úplně někde jinde a hlavně úprava společně s tvými vlasy :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50502 Ahojky :) Holky, na clip-in-vlasy.eu jsem se dívala a musím teda říct, že ta jejich nabídka je skvělá. Pokukuju po jejich clip in culících. Ale nevím, než koupím... dotaz. Nemáte s nimi nekterá zkušenost? Není poznat, že je to příčes?
Uživatelský avatar
od Timinka
 
#50526 Já jsem si ten culík koupila a jako můžu t říct, že je to naprosí paráda. Mám tento https://www.clip-in-vlasy.eu/culik-z-pr ... mavy-melir. je z pravých vlasů, takže si ho upravuju jako moje vlasy :)