Uživatelský avatar
od AmberAm
 
#50298 Ahoj holky, potřebuju poradit. Chci koupit jako dárek koupit hezkou sadu kvalitních nožů. Máte prosím tip, jakou značku nožů zvolit? Díky moc.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50307 Já jsem teda v kuchyni pořád :D Takže jsem si udělala radost a investovala do kvality. Koupila jsem si tuto sadu https://profikuchar.cz/c/sady-nozu/ivo- ... nozu-90075 a musím říct, že jsem nadšená :) Tak koukni na tuto nabídku.
Uživatelský avatar
od AmberAm
 
#50329 Super, díky moc za info. Na nabídku profikuchar.cz mrknu. Jen mě ještě tak napadá.... Co broušení těch nožů? Koupím tam i brousek?
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50345 Hele :D Koukala ses už na ten shop? Na profikuchar.cz koupíš vše, co se týká nožů, vaření, krájení, kuchařů. Mají tam fakt vše :)
Uživatelský avatar
od AmberAm
 
#50377 Tak super, díky moc za info :) Já jsem tam koupila nože a k tomu tu profi ocílku https://profikuchar.cz/c/ocilky-ivo-cut ... cm-9021720 a musím říct, že ta teda vyhovuje maximálně.
Uživatelský avatar
od Marcylinka
 
#50419 Tak super, je moc fajn, že ti tady holky poradily. Kdybych na diskuzi narazila dřív, taky bych ti řekla, že nože od profikuchar.cz jsou super. Já je doma mám a jsem s nimi spokojená teda maximálně!