Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50270 Ahojky, chtěla bych se zeptat... berete nějaké doplňky stravy? A pokud ano, tak jaké? A jak jste s nimi spokojny? A podle čeho jste si je vybraly?
Uživatelský avatar
od Johnynka
 
#50324 Ahoj, já beru tyto vitamíny na imunitu https://www.drmax.cz/pangamin-imunita-120-tablet. Jsou moc fajn, protože to jsou vitamíny z pivovarských kvasnic. Obsahuje komplex vitaminů skupiny B včetně vitaminu B12, minerální látky, stopové prvky, enzymy, aminokyseliny a bílkoviny, takže je pro tělo opravdu prospěšný.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50349 Ahoj, já doplňky stravy beru. Je to potřeba. Beru na imunitu, to hlavně :) Jinak já mám ráda přírodní produkty a pokud jsou bio a eko, tak tím líp. Proto svoje doplňky kupuju od https://www.alpik.cz/.
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50381 No, na ten alpik jsem se dívala. Zaujalo mě, že nabízí bio a eko produkty... Jen bych měla dotaz... Jaké přesně si od nich kupuješ?
Uživatelský avatar
od Marcylinka
 
#50420 Já bych měla dotaz hlavně na bio kosmetiku. Je tento tip kosmetiky vhodný pro každý tip pleti? Já ji mám smíšenou a ne vše mi sedne se teda přiznám...
Uživatelský avatar
od AmberAm
 
#50438 Hele, já si ji beru od https://www.alpik.cz/ a musím říct, že je to perfektní kosmetika. Je šetrná a právě je vhodná pro všechny typy pleti. Já mám hodně smíšenou, až citlivou pleť, tak právě kupuju kosmetiku jen od nich.
Uživatelský avatar
od Timinka
 
#50491 Já se teda přiznám, že já mám hodně citlivou pleť a bohužel mi jen tak něco nesedne, no... Nabídku shopu Alpik teda neznám, ale kouknu. Pokud mají bio kosmetiku, tak ta by mi mohla vyhovovat :)