Uživatelský avatar
od Asha
 
#50115 Ahojky :) Holky, chtěla bych si koupit clip in vlasy. Máte prosím tip, kam mrknout a kde koupit? Jde mi hlavně o kvalitu. Už jsem se sama tak nějak koukala, co by se mi líbilo a narazila jsem na shop https://www.clip-in-vlasy.eu/. S ním zkušenosti máte?
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50149 Ahoj, tento shop je za mě super. Já ho mám moc ráda. Je senzační! Mají super nabídku a hlavně, holky z clip in vlasy.eu jsou super. Jsou strašně milý a ochotný, se vším poradí.
Uživatelský avatar
od Vikki.vivi
 
#50258 Já jsem docela dlouho hledala shop, který by mi nabídkou a kvalitou vyhovoval. Prošla jsem jich opravdu hodně, ale nakonec jsem taky vsadila na https://www.clip-in-vlasy.eu/ a musím říct, že teda spokojenost maximální.
Uživatelský avatar
od Johnynka
 
#50314 Já jsem se nechala v polovině roku ostříhat... Prostě jsem chtěla změnu. Jenže teď chci zase dlouhy vlasy :D Jak jinak :D A právě to taky řeším clipy. A ano, ten shop clip-in-vlasy.eu je prostě nejlepší. Já na něj nedám dopustit. Ta jejich nabídka je super prostě :)
Uživatelský avatar
od SiiimaSim
 
#50542 :D jooo, to je dobrý... taky to tak mám... posedlá novým úšesem, nechám se pomalu oholit a pak toho lituju :D ale ty clip in jsou skvělým řešením.
Uživatelský avatar
od kocka228
 
#50565 @Asha Ahoj, třeba ti to pomůže. Moje sestra objednává z téhle stránky https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Jednou jsem se tam koukala na ofiny, to bylo fakt hustý, že už prodávají i ofiny. :D
Uživatelský avatar
od Lillien88
 
#50778 Ahoj, já s nimi mám moc dobrou zkušenost. Nad clip in jsem přemýšlela dlouhou dobu, ale pořád jsem se nějak nedokázala odhodlat, spíš jsem si nevěděla rady s výběrem. No a pak jsem našla, že mají možnost, že jim pošleš fotku svých vlasů a oni ti doporučí barvu a tak, aby ti to sedělo. Za mě pecka, opravdu k nerozeznání od mých vlasů. Takže já je doporučuji.