od Asha

#49960 Pěkný den všem :) Holky, měla bych dotaz na alternativní metody ochrany při MS. Když jsem se koukala na nabídku, tak mě docela zaujaly MS kalíšky. Máte s nimi nějakou zkušenost? Jak jsou spolehlivé?
od Erikoska

#50024 Tak je to jedna z možností. Já teda preferuju MS kalhotky. Kupuju je tady https://www.maluna.cz/. A mají tam právě i kalíšky. Tak zkus mrknout, myslím, že si tam vybereš. Oni jsou super v tom, že tam mají ke kalíškům i info, podle kterého se budeš perfektně orientovat :)
od Asha

#50063 Aha, super. Já jsem na MS kalhotkama právě přemýšlela :) Tak děkuji moc za info, na maluna mrknu. Najdu tam i info, abych věděla, jaké ty kalhotky koupit, aby mi seděly?
od walerianecek

#50123 Jojo, na maluna jsem se taky dívala a docela se mi ta jejich nabídka líbí. Jak se vlastně MS kalíše vybírá?
od Erikoska

#50138 No, já většinou kupuju kalhotky o číslo menší, než mám normální velikost. Přijde mi, že se v nich cítím mnohem bezpečněji a pohodlnějí :) Ale na maluna stránkách mají veškeré info k tomu, jak kalhotky vybrat, abys byla spokojená.
od Asha

#50253 Holky, na modibodi jsem narazila na MS leginy. Docela si pohrávám s myšlenkou, že třeba na sport budou asi hodně vhodnou variantou. Jak sport řešíte vy?