Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#49544 Ahoj holky, neteř bude mít 2 roky a já bych jí ráda dala nějakou pěknou knížečku. Máte tip, kde vybrat a hlavně jakou? :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#49576 Ahoj, za mě doporučuju e-shop ELLAMAX. Tam mají nabídku knížek pro děti naprosto skvělou. Já jsem tam koupila tuto knížku https://www.ellamax.cz/kde-je-kralicek- ... d-a-najdi/. Myslím, že pro tento věk ideální :) Děti hledají králíčka na dvojstraně. Je to leporelo. Hledají ho očíčkama, ale i pohmatem. Králíček Max má hebký, sametový kožíšek.
Uživatelský avatar
od walerianecek
 
#49681 Ahoj, já jsem zrovna nedávno kupovala tuto knížku https://www.ellamax.cz/kde-je-kralicek- ... d-a-najdi/. A je to moc hezká knížka. Děti na dvojstranně hledají králíčka Maxe. No a když se nedaří nebo když chtějí, můžou si pomoc ručičkama… Králíček je sametový, takže děti si ho najdou :)
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#49771 Je, tak to je super, moc děkuji za info. Na tu knížku mrknu :) A za jak dlouho budu mít doma objednávku z toho e-shopu?
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#49818 Děkuji, na tu knížku jsem se koukala a musela jsem ji malé koupit. Už ji máme doma a malá je nadšená. Směje se u toho hledání, líbí se jí to. Děkuji za inspiraci a info :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#49879 Tak super, jsem ráda, že jsi ji koupila a že se teda dětem líbí. Na to e-shopu ELLAMAX je jistota, že vybereš hezkou knížku.
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50034 Tak tohoto bych se vůbec nebála. E-shop ELLAMAX je opravdu hodně spolehlivý :) Oni doručují opravdu rychle. Tak cca do 3 dnů mám vždycky knížky doma.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50126 Ano, je to tak. Jsou rychlí a spolehliví. Co mají v nabídce, doručí opravdu rychle.
Uživatelský avatar
od Vikki.vivi
 
#50259 Moje děti milují příběhy Toma a Jerryho. Zatím se na ně koukají jen v televizi, ale když jsem našla ty hezké knížečky, tak jsem zkusila koupit tuto https://www.ellamax.cz/vypeceni-muzikan ... m-pribehu/, zda je taky zabaví. A ano, moc se jim líbí. Na tom e-shopu mají ještě i další příběhy, tak vím, co koupím na Vánoce.