Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#49793 Ahoj holky, chci se zeptat... Uvažuju, že bych si koupila clip in vlasy. Normálně můj odstín, potřebuju svoje vlasy zahustit. Máte tiop, kde koupit kvalitní? A na co se při výběru zaměřit?
Uživatelský avatar
od walerianecek
 
#49877 Ahoj, no hlavně na kvalitu. Ta je v tomto ohledu fakt důležitá. A pak na to, aby vlasy byly z pravých vlasů. Jednak mají dlouhou životnost a jednak se dají upravovat stejně, jako tvoje, takže v účesu pak vlasy vypadají krásně a přirozeně. Já si clip in kupuju na https://www.clip-in-vlasy.eu/ a doporučuju.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#49941 Ahoj, jak se prosím o ty clip in vlasy pečuje? Jak se umývají třeba? A jak dlouho vydží? A clip-in-vlasy.eu nabízejí clipy z pravých vlasů?
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50032 No, já bych si ty clip in koupila. Ale právě bych chtěla z těch lidských... A co jsem se dívala, tak na https://www.clip-in-vlasy.eu je právě mají :) Tak jsem si říkala, že bych do toho investovala :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50071 Jojo, mají. Já jsem si tam teď koupila tyto https://www.clip-in-vlasy.eu/product/cl ... e-hneda-/9 a jsem nadšená. Díky tomu, že jsou z pravých vlasů, tak se dají upravovat, jako tvoje vlasy :)