Uživatelský avatar
od Asha
 
#49865 Ahoj holky, příteli chci koupit erotickou hračku. Koukala jsem se na možnosti a líbí se mi shop https://e-kondomy.cz. Máte s ním prosím zkušenosti? Budu ráda za info :)
Uživatelský avatar
od walerianecek
 
#49942 Ahoj, za mě je sex shop e-kondomy super. Nejlepší, jaký jsme kdy navštívíli. Mají tam neskutečnou nabídku. A co teda neskutečný, to je jejich nabídka lubrikantů. Fakt mají i speciálky, a ty jsou fakt luxusní.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50013 Jojo, na ty lubrikanty jsem se tam dívala. Docela mě zaujal tento pro ženy https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/st ... y-pro-zeny. Máš s ním zkušenosti? S jakým konrétně?
Uživatelský avatar
od walerianecek
 
#50061 Hele, kupuju si tento https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/st ... l-gel-30ml a je to prostě zázrak... Je super na mnohačetný orgasmus... Nikdy jsem jich tolik nezažila. Sex si díky němu fakt extrémně užívám.
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50106 Ty jo, to teda díky za info. Na ty e-kondomy musím mrknout. Já jsem nikdy neměla problém, ale poslední dobrou pozoruju, že mi na ten sex nějak chybí chuť, i když bych chtěla... :( Tak zkusím ten lubrikant.
Uživatelský avatar
od walerianecek
 
#50132 Ty já jsem zkusila docela dost sex shopů, ale prostě ty e-kondomy jsou super. Mají neskutečnou nabídku, to už ses přesvědčila, že? :) A doručení diskrétní. Toho si vážím hodně :)
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50241 Tak já jsem nám koupila nějaké ty lubrikanty. Koupila jsem hodně těch ochucených :) Ty jsou super. Zkusili jsme jeden a prostě paráda. Těším se na další experimentování :)