od Erikoska

#50346 Pěkný den :) Holky, prosím prosím o tip na vlasovou péči, která by mi pomohla s mastícími se vlasy... Já nevím, co už zkusit, aby mi pomohla :( Zkusila jsem toho tolik a prostě nic nezabralo :( Máte vy s něčím takovým zkušenost?
od Marcylinka

#50380 Ahoj, jojo, mastné a mastící se vlasy jsou problém, no... Já jsem s tím taky dost bojovala... Dostala jsem doporučení na shop https://www.milva.shop/. Tak jsem si od nich tu péči od nich koupila a musím říct, že jsem tím účinkem nadšená. Je skvělá, opravdu pomáhá. Mrkni na to.
od Erikoska

#50418 A oni mají přímo péči na mastné vlasy? Jaký šampon přesně kupuješ? Já jsem se na ten Milva shop dívala a nabídku tam mají opravdu širokou. Nejen šampon, ale i vodičky... Tak abych přesně věděla.
od kocka228

#50566 Ahoj holky, chtěla bych obnovit diskuzi. Jsem už úplně zoufalá, zkusila jsem na vlasy snad všechno.. Od drahé kosmetiky po tu z drogérie. Máte tady něco opravdu ozkoušeného? Děkuji moc :)
od Lillien88

#50610 Ahoj, pokud sháníš něco na mastící se vlasy, tak zkus produkty od Tomase Arsova. Já je používám už nějaký ten pátek a k mastícím se vlasům jsem měla problém i s lupy. Na jeho blogu najdeš i rady a tipy. Já například po létě měla hrozný problém naopak se suchými vlasy a měl tam sepsáno, co nedělat v létě s vlasy a jak jim pomoct. :)