Uživatelský avatar
od AmberAm
 
#50300 Ahoj, měla bych dotaz... dělám pomalu seznam, co komu na vánoce a ráda bych mamce udělala kosmetický balíček s šetrnou kosmetikou. A ráda bych jí dala i nějaké šetrné přírodní barvy na vlasy. Máte tip, co je šetrné? Kde koupit? Kde mají kvalitní nabídku?
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50348 Ahoj, podívej se na tuto stránku https://www.khadi.cz/. Mají tam kvalitní přírodní barvy na vlasy. A nejen ty, ale i kompletní vlasovou péči. Já jejich produkty používám a jsem opravdu neskutečně spokojená. Vlasy mám díky jejich péči naprosto dokonalý :)
Uživatelský avatar
od AmberAm
 
#50387 Aha, super, díky, na khadi se mrknu :) Hele a aplikace přírodních barev je stejná, jak jsem zvyklá na ty z drogerky?
Uživatelský avatar
od Vikki.vivi
 
#50441 Ahoj holky, když jsme u té kosmetiky... Chtěla bych se zeptat, zda máte dobrou zkušenost s nějakým kvalitním očním serem? Já jsem do sét investovala opravdu hodně a prostě zatím opravdu nejsem spokojená. S jakým máte dobrou zkušenost vy?
Uživatelský avatar
od Marcylinka
 
#50489 Ahoj, za mě je naprosto skvělé oční seru na vrásky, a to sice tohle https://www.notino.cz/clarins/eye-care- ... na-vrasky/. Já jsem si ho koupila vlastně náhodou a musím říct, že jsem za tom ráda. Opravdu funguje :) Vrásky se pomalu redukují.