Uživatelský avatar
od Asha
 
#49870 Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s IVFke. Kde jste byly? Já jsem se dívala na možnosti a nejvíc mě asi zaujala ta https://www.ivf-zlin.cz/ ve Zlíně. Byla jste tam některá? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#49955 Ahoj, IVF klinika Zlín je super pracoviště. U nás bych řekla, že nejlepší. Já jsem tam byla a musím říct, že spokojenost maximální. Vše se u nich zadařilo :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50040 No a byla jsi jen tady na té klinice nebo jsi před tím zkoušela i jiné kliniky? Máš nějaké srovnání? Nebo jsi šla rovnou? A vybrala sis ji sama nebo na doporučení?
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50070 Jo, toto... Ne, byla jsem i jinde, ale tam jsem nebyla spokojená. Neměla jsem důvěru. Kamarádka mi na základě její zkušenosti doporučila tu https://www.ivf-zlin.cz/ a jsem ráda, že jsem na ni dala :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#50151 Díky moc za info :) Já jsem právě taky hodně slyšela spokojené názory v tom smyslu, že holky lítaly všude možně a až na IVF klinice Zlín jim pomohli. A to ve mě teda vzbuzuje sympatie a důvěru :)
Uživatelský avatar
od Vikki.vivi
 
#50265 Tak pokud jsi k nim měla důvěru, tak není co řešit. Já to mám třeba tak, že jak nemám důvěru, uzavřu se a jen těžko spolupracuju, což je v této oblasti hodně důležité.
Uživatelský avatar
od Johnynka
 
#50316 A ivf-zlin.cz mám jen tu nejlepší zkušenost. Taky to mám tak, že jak vidím bílý plášť, tak mi není zvlášť dvakrát dobře... Ale taky jsou super. Profíci, moc milí, a hlavně empatičtí. Já jsem se tam cítila skvěle. A všem kliniku doporučuju.
Uživatelský avatar
od SiiimaSim
 
#50506 Holky, mohu se prosím jen zeptat, podle čeho jste se pro kliniku rozhodly? Dojížděla jste za péčí třeba některá? Já nevím, na co se koukat, podle čeho vybrat. Jako ono reprodukčních klinik je docela dost, tak abych věděla... Děkuji.