Uživatelský avatar
od Vikki.vivi
 
#50268 Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, jak řešíte, když vám zemře mazlíček? Třeba pejsek? Jak to řešíte prakticky? Máte zahradu a pohřbíváte? Nebo veterina? Zajímaly by mě vaše zkušenosti...
Uživatelský avatar
od Johnynka
 
#50318 My nemáme zahradu, kde by s námi byl pohřbený :( Takže jsme to vyřešili tak, že jsme oslovili https://www.kremacezviratusti.cz/ a jsem za tom moc ráda. Poslední rozloučení bylo krásné, dojemné a důstojné.
Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50339 Na kremacezviratusti.cz jsem se dívala, že mají i nějaké upomínkové předměty. Já bych rozhodně moc ráda urničku. Co sis ty nechala udělat?
Uživatelský avatar
od Vikki.vivi
 
#50392 Taky jsem se díval na to, co nabízí https://www.kremacezviratusti.cz/produkty a musím říct, že mají hodně pěkných věcí. Určitě bych tam upomínku vybrala.
Uživatelský avatar
od Timinka
 
#50416 Oni mají docela dost poboček, co jsem se tak dívala. My jsme využili jejich služeb v Plzni. A co se týká upomínkového předmětu, tak to my máme doma urničku a nechali jsme si udělat taky otisk tlapky. A musím teda říct, že urnička je krásná připomínka. Máme ji pořád na očích s svítí u ní svíčka.