od walerianecek

#50249 Ahojky :) Holky, chtěla bych se zeptat... Co Mikuláš? Co dáváte dětem do balíčku? Něco sladkýho? Ovoce? Hračky? :) Nebo máte tip na něco netradičního? Budu ráda za inspiraci :)
od Asha

#50252 No, jako všechno, co jsi zmínila :D ovoce, sladkosti, i hračky :D Na tomto si dávám záležet, je to jednou do roka, tak ať mají děti radost. Jinak letos jim na Mikuláše dám i čajové medvídky https://www.lipoo.cz/, které se ve vodě rozpustí a je z toho čakový nápoj. Těším se, co na to děti řeknou. Myslím, že příprava je bude bavit.
od Timinka

#50299 Já jsem ty čajové medvídky taky koupila. No, neznáme je, tak jsem zvědavá, co na ně děti řeknou. Mají docela problém vypít tolik, co mají, tak snad jsem se trefila a děti mi teď budou bumbat hezky... Líbí se mi, že se sladkost nápoje reguluje podle toho, kolik tam dáme medvídků :)
od Asha

#50306 Jojo, ta regulace té sladkosti mě taky zaujala :) No, těším se, až jim ty medvídky dám, Určitě budou nadšení :)
od Timinka

#50330 Tak ty čajové medvídky lipoo jsem dětem dala do mikulášského balíčku a mají fakt úspěch. To jsem ani nečekala. Čili mám tip na další vánoční dáreček. A dám je i neteři a synovci :) Myslím, že děti budou mít letos opravdu radost.
od Asha

#50344 Moje děti ty čajové medvídky prostě milují. Dávám jim je při každé příležitosti. No... Taky k vánocům jsem jich pár lipoo medvídků koupila. Oni mají fajn balíčky, tak jsem tam povybírala.