od Asha

#49237 Ahoj, jaké tablety na odčervení byste doporučili koupit? Jaké se vám osvědčily?
od walerianecek

#49421 Ahoj, kupujeme kombi tabletu od https://www.zoetis.cz/. Ta je jako ochrana proti škůdcům i na to odčervení. Jo, ta se nám osvědčila nejvíc :)
od Erikoska

#49422 Ahojky, to jsem moc ráda, že jsem našla diskuzi, která se věnuje domácím mazlíčkům :) Jaké kupujete vitamínové doplňky? :) A od koho?
od Asha

#49575 Ahoj, koukala jsem na ten zoetis a chtěla bych se zeptat, jaké ty tablety berete? Oni mají dva druhy, tak abych věděla. A v čem se liší?
od walerianecek

#49655 My bereme ty Simparica Trio. Ty jsou na ochranu proti škůdcům i na odčervení :) Takže je to taková celková ochrana :)
od Asha

#49777 Holky a ty tablety od zoetis.cz jsou ochucené? Nebo není problém s pozřením?
od Erikoska

#49825 Ty no co jsem se tak dívala na info, tak jsou ochucené a taky navoňené, takže předpokládám, že pejsci nemají problém je sníst.
od walerianecek

#49829 Právě, to je super. Ty tablety od zoetis jsou ochucené, takže pro psy úplně v pohodě na pozření :) My jsme je mimo jiné kvůli tomuto vybrali.