Uživatelský avatar
od cheka
 
#50425 Nejlepší kryptoměnové burzy v Česku.
S rozvojem kryptoměnové sféry se hranice mezi typy burzovních míst smazala. Téměř všechny burzy mají širokou funkčnost a umožňují provádět širokou škálu operací v různých směrech.
Nejlepší místo pro hledání nejnovějších kryptografických zpráv a recenzí bitcoin-trading.io
Dnes se kryptoměnové burzy v Česku liší ve funkčních možnostech, a to:
Výběr virtuálních mincí. Začátečníci mají tendenci pracovat s malou sadou kryptoměn a FIAT peněz. Uživatelům je k dispozici několik desítek nebo stovek párů. S rostoucí popularitou a hodnocením se zvyšují i možnosti kryptoměn.
Vlastnosti výstupu. Burzy se liší v počtu mincí, které jsou k dispozici pro výběr do peněženek. Obvykle se jedná o Bitcoin, Lightcoin, Ether a další koiny. U populárních platforem se tento seznam počítá s desítkami druhů virtuálních a FIAT peněz. Některé kryptoměnové služby umožňují vybrat pouze běžnou měnu a virtuální peníze musí být vyměněny.
Výše provize. Každá platforma stanoví individuální požadavky týkající se poplatku za operaci nákupu/prodeje nebo stažení kryptoměny. Služba může účtovat poplatek pouze příjemci mincí nebo oběma účastníkům transakce. Někdy se poplatek vezme za zadání a výběr peněz.
Potřeba ověření. Burzy v Česku se liší podle možnosti obchodovat bez zveřejnění identity. Anonymní uživatelé mají obecně přístup k omezeným funkcím. Limity jsou odstraněny po identifikaci.
Úroveň bezpečnosti. Burzy se liší v míře ochrany osobních údajů a uživatelských dat. U některých služeb stačí k přihlášení zadat heslo, zatímco jiné vyžadují dvoufaktorové ověření. Existují i složitější způsoby ověření uživatele.
Možnosti i / o. Burzy se liší v počtu způsobů zadávání digitálních a FIAT peněz, stejně jako způsoby jejich výběru do různých platebních systémů.
Objem obchodování. Na Start-upech denní objemy nepřesahují několik milionů dolarů a na velkých burzách s vysokým ratingem dosahují několika miliard.
Další funkce. Kryptoměnové burzy v Česku se liší v možnostech pro klienty. Mnoho míst nabízí obchodování s marží, možnost účasti v programech doporučení, připsání úroků na uloženou kryptoměnu a tak dále.
Kromě toho se burzy kryptoměn liší jazykem designu, rozhraním, rychlostí a způsoby komunikace s technickou podporou, umístěním služeb a tak dále.