od Asha

#861 Kde bych sehnala jednoduchou, černou, koženou kabelku ? Přijde mi, že se dneska dělá hrozně přezdobené a nevkusné :/
od Markét

#880 to jsme na tom stejně. Co jsem se dívala v obchodech, tak to je fakt tragédie a z internetu nemám moc odvahu něco takového objednat
od Jolula

#902 Pěkné, černé a jednoduché kabelky mají na www.nejkufry.cz já teda od nich jednu takovou mám a jsem s ní spokojená. Taky jsem právě sháněla něco jednoduchého a šmrncovního, protože dneska se dělá všechno kýčovité a přezdobené a já na to nejsem .
od SimonaSima

#916 mne se nejvíce líbí takové látkové crossbody, ideálně s nějakým vzorem. Pecka :)
od Markét

Jolula píše:Pěkné, černé a jednoduché kabelky mají na http://www.nejkufry.cz já teda od nich jednu takovou mám a jsem s ní spokojená. Taky jsem právě sháněla něco jednoduchého a šmrncovního, protože dneska se dělá všechno kýčovité a přezdobené a já na to nejsem .

Díky za tip ! Dívala jsem se na jejich stránky a mají otevřenou kamennou prodejjnu, takže jsem se to byla omrknout a pořídila jsem si kabelečku a k tomu samozřejmě i peněženku :D
od Asha

#950 Děkuju holky za tip, včera jsem si objednala tady tu krásku, tak se těším až mi přijde :) www.nejkufry.cz/kabelka-fabrizio-62160-0100/