Uživatelský avatar
od Laura
 
#930 Není to tak, že bych chtěla radu, ale nevím kam vložit ty své. Takové doporučení pro ty, co se mnou 12. A 16. Dubna dělají přijímačky :)

1. Rada:
Učení, což je samozřejmé. Ale samozřejmě teď, když to je týden do přijímaček, tak spíše vypnout a procvičovat si věci, co Umíš, nebo takové to, co máš umět nazpaměť (vzorecky,...)

2. Rada:
Všechno začíná v žaludku a tohle není výjimka.
Musíš se správně najíst. Teď si říkáte, ok, zelenina? Ale není to tak. Potřebujete do sebe dostat rychlé cukry, tzv. Glukosa
Ta je třeba v hroznovem cukru, různých sladkostech jako třeba snickers, lion apod.

Glukosa zvýší energii hodně nahoru a hned klesne hodně dolů. Ale jelikož ve vás bude proudit adrenalin, tak zůstane nahoře do té doby, než s úlevou vyjdete ze školy. Sice se pak budete cítit, že ani nedojdete domů, ale hlavnějsi je, jak se budete cítít tam uvnitř.
To, jestli ztloustnete, o to se nestarejte, před náma je celý léto.

3. Rada (do třetice)
Nepanikarit!
Musíte si věřit, protože i vaše psychika může výrazně změnit ty přijímačky. Postavte se tomu čelem, rozhlednete se po třídě a řeknete si, jo, to dám prostě! Musím!

Já tady sice říkám rady jak vsevedka, ale sama se chci vidět, jak dopadnu, co semnou udělá moje psychika atd. :lol:

P.s.- pokud máte někdo blog, kam chodí hodně lidí (aby si tohle mohlo přečíst co nejvíc lidí) tak to tam klidně zkopírujte s tím, že to psala:
Laura z forum.proslecny.cz