Uživatelský avatar
od NikolMola
 
#802 jee ta je super
Naposledy upravil NikolMola dne 22 pro 2017, 21:42, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
od NikolMola
 
#803 * Jee ta je super! Mně přijdou tento rok ty kabelky v kamenných obchodech jako Hm atp. jak přes kopírák, ale tahle je fakt moc pěkná…vidím to na hezký povánoční dárek ode mě pro mě
Uživatelský avatar
od HankaFin
 
#804 Nikol, přesně tak, všechno jsem to fakt poctivě prošla, ale asi jsem moc náročná :-D ta co ale posílala Teritucnak se mi třeba moc líbí, tak děkuji za tip, přemýšlím, že si ji fakt objednám :-))
Uživatelský avatar
od lada.sasan
 
#814 Ahoj, já nakupuji drogerii, kosmetiku a parfémy na www.notino.cz Doporučila mi tento obchod kamarádka a jsem velice spokojená.
Uživatelský avatar
od Rozalinda
 
#851 Ahoj holky, chceme se s přítelem brát a rádi bychom si nechali udělat nějaké pěkné prstýnky.Nemáte někdo nějaký dobrý tip?Děkuji
Uživatelský avatar
od Donattela
 
#853 Ahoj já jsem si s manželem nechala dělat prstýnky na www.zlatnictvivymolovi.cz .Mají hodně prstýnku na výběr.
Uživatelský avatar
od alice.kali
 
#857 Ahoj, já na netu nakupuji na Notinu. Nakupuji převážně ve slevách ale i tak tam mají nižší ceny než v obchodech.
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#862 Já nakupuju na internetu ráda, ale jen z osvědčenýh eshopů, jako jsou třeba www.nejkufry.cz apod. Slevové portály ráda nemám, nevěřím jim a už se mi i stalo, že jsem naletěla, takže když něco chci, tak si to objednám přímo z daného eshopu.
Uživatelský avatar
od Markét
 
#881 Děkuji za tip, dívala jsem se, že mají i kožené kabelky, tak musím mrknou jestli něco nevyberu :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#903
Jolula píše:Já nakupuju na internetu ráda, ale jen z osvědčenýh eshopů, jako jsou třeba http://www.nejkufry.cz apod. Slevové portály ráda nemám, nevěřím jim a už se mi i stalo, že jsem naletěla, takže když něco chci, tak si to objednám přímo z daného eshopu.


A mají i kamennou prodejnu ?