Uživatelský avatar
od Asha
 
#849 Chtěla bych se zeptat na názory ohledně vitamínu D pro děti. Myslíte, že je nezbytné ho dávat ? Vím, že dřív se nic takového nedávalo a mamka mi klade na srdce, ať to do malé necpu, tak by mě zajímalo jestli je na tom někdo stejně.
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#873 Určitě je nutné ho dávat, kdyby nebylo, tak ho pediatři nepředepisují. A že se dřív nic nedávalo není pravda, dřív se aspoň dával rybí tuk. Jinak ti tu nechám odkaz ať se můžeš podívat, co vigantol obsahuje www.sukl.cz/modules/medication/detail.php
Uživatelský avatar
od Asha
 
#876 A můžu se zeptat kolik kapiček si dávala ?
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#884 Doktorka nám řekla, že mám dávat jednu kapičku.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#910 A je vigantol srovnatelný s baby-d ? Kamarádka třeba vůbec nedává vigantol, ale baby-d, tak by mě zajímalo jestli je mezi nimi nějaký rozdíl ?
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#931 Rozdíl je Asho hlavně ve složení, baby d je totiž jenom doplněk stravy a vigantol je lék. Lék je testovaný mnohemm více než nějaký doplněk stravy, proto pediatři předepisují vigantol a ne baby d.
Uživatelský avatar
od Markét
 
#1036 Není nic lepího než vigantol .. já teď beru od stejného výrobce Merck vigantolvit, protože mám málo vitamínu D, takže ho musím takhle doplňovat i přes léto a je to u nás osvědčený doplněk
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#1141 Nemáte třeba nějaký spolehlivý zdroj, kde se o tom rozdílu mezi baby d a vigantolem píše nějak víc ?
Uživatelský avatar
od Markét
 
#1147 Já jsem našla Jolčo tady tento kde je to moc hezky popsané www.lekarnice-maminky.cz/index.php?opti ... &Itemid=46
Uživatelský avatar
od vuron