Uživatelský avatar
od Rozalinda
 
#422 Dobre zkusim kouknout na jejich stranky,dekuji
Uživatelský avatar
od Andrea
 
#429 Ahojte, já mám na ekzém vyzkoušenou mast s přídavkem konopí. Seženeš v každé lékárně.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#510 Mně se udělal ekzém na hlavě, takže mě to svědí a mám plné vlasy šupinek. Nevíte, co na to můžu dát nebo jak to řešit ?
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#528 To bude nejspíš na něco reakce, když se ti to udělalo takhle z ničeho nic .. já už bych s tím někam šla, lékařka ti k tomu moc neřekne, ale specializují se na tyhle vlasové problémy v Clinical hair&health.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#617 Jenže nevím co a docela mě to znérvózňuje ... co je to zač a kolik za vyšetření chtějí ?
Uživatelský avatar
od Lovinka
 
#624 Nám se třeba osvědčila mastička od rosenpharmy... Je to naše oblíbená značka, používáme od ní více výrobků :)
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#642 Asha: co jsem se dívala, tak vyšetření stojí 500,-, kdyžtak ti tu nechám odkaz ať se můžeš podívat, jak to zhruba probíhá www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni
Uživatelský avatar
od Anett0
 
#823 ahoj, já používám "obyčejné" bambucké máslo: https://www.notino.cz/loccitane/karite- ... u-pokozku/ Krásně promastí, když aplikujete na vlhkou pokožku.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#863 Mně se dělá ekzém v obličejové části a na to mi teda zatím nejvíc pomáhá krém od tao cosmetics.
Uživatelský avatar
od Markét
 
#882 Asha: A kde se u nás dá sehnat ?