od RestySofie

#656 Já chodím už tak rok na kruhový funkční trénink, je to naprosto perfektní.. Ze začátku to byl děc, bolel mě snad každý sval, ale nelituju.
od 13Louse31

#657 Funkční je super, ale je pravda, že je to zápřah. Kámošky to vzdaly po 1. lekci, tak chodím sama. Taky jsem si začala sama vařit, ty "jídla" z jídelny už jsem nezvládala. Fajn recepty jsou ze světa zdraví, den do předu si vždy nachystám snídani, svačiny i oběd, teď v létě mi to při brigádě ušetřilo spoustu peněz.
od Jana Kar

#679 No, já spíše dost reálně uvažuji nad tím body expressem :)
od Lovinka

#703 No, tak neváhej a jdi ho zkusit... Já ti to řeknu takhle... U cvičení je hrozně důežité to, aby tě to bavilo, jinak to nemá smysl, protože stejně dřív nebo později přestaneš. Ten Body express je skvělý v tom, že je to cvičení hodně atraktivní! Mě moc baví, navíc trvá jen 20 min, vše na cvičení dostaneš, takže ani s sebou nemusíš nic mít. Takže cvičení je to ve všech ohledech super :) http://bodyexpress.cz/
od Bezinka

#798 To přesně to! Je potřeba fakt najít cvičení, co bude bavit. JInak to nemá smysl...na co začínat s něčím u čeho ani nevydržím? :(