od Andrea

#287 :shock: POMOC holky, strašně se mi třepí nehty. Vyzkoušela jsem už vše, co na to je. Jedla jsem zinek, dočasně i přípravek DONNA HAIR NAILS, používám pečující laky a je to katastrofa. Máte nějaký ověřený postup na opravdu hezké nehty? :?:
od Koukalikova

#523 Mám stejný problém. :( Na nehty jsem vždy trpěla. Teď jsem měla gelové nehty a to mi ty moje ještě víc zničilo. Snažím se jíst hodně vitamínů a hezky se o ně starám. Zatím mi to moc nepomáhá.
od VandaVan

#525 Na lámání nehtů (i vlasů) mohu doporučit Forcapil. Nehty jsem měla do 3 týdnů pevnější a skoro se mi netřepily. Obsahuje všechny potřebné vitamíny, tady to je přehledně vypsáno: http://www.forcapil.cz/#slozeni
od Renatka89

#533 Také jsem ho užívala, vyživí,zpevní a dodá lesk. Jinak ty gelové, akrylové nehty, to je pak po sundání hrůza… Doporučuji být trpělivá, ono ti ze dne na den nezabere nic. Výsledek však za to čekání stojí.
od Hanulka P.

#756 Zkus Forcapil, jsou to vitaminy na vlasy a nehty a mám ho vyzkousený, ze funguje a to docela rychle.
od baruska

#761 čauky koukám se po nem na internetu, ze bych ho zkusila. Brala jsi ho taky ty 3 mesice?