od Asha

#663 Nemáte zkušenost s produkty od této značky ? Chtěla bych pořídit detektor kouře, ale zajímaly by mě nějaké zkušenosti, tak jít do této značky nebo ne ?
od Jolula

#674 My ho máme doma tenhle jejich detektor kouře a super www.mojefibaro.cz/produkty/detektor-koure/ je i jednoduchý na montáž, manžel si to třeba celé dal dohromady sám a nepotřebovala ni servisáky :)
od Asha

#694 Jé .. tak to jsem ráda :) podařilo se mi najít i nějaké recenze na fibaro, které byly velice kladné, takže jdeme určitě do této značky. Docela mě zaujal i ten jejich home center systém, tak uvidíme, pro co se manžel nakonec rozhodne.
od Markét

#727 Asha: ten home center od fibara má sestra a je to super věc a vychytávka, hlavně jsem byla překvapená, jak se dá z jednoho zařízení ovládat tolik věcí a naprosto jednoduše.
od Asha

#739 A nemáte vyzkoušené i ty termostatické hlavice na topení ?
od Jolula

#744 Asha: my je sice nemáme, ale kamarádka si je od fibara pořídila a říkala, že je znát opravdu rozdíl, co se týče nákladů. Já je letos už pořizovat nebudu, ale na příští rok je určitě chci a asi půjdu do tohoto tipu www.mojefibaro.cz/produkty/fibaro-termo ... a-hlavice/
od Asha

#793 Děkuji :) já je mám už objednané, tak snad mi dojdou tento týden. Přece jenom topná sezóna končí cca leden/únor, takže to jsou ještě dva měsíce, což je dost.