od Mratinka

#337 Taky jsem nejprve nakupovala oblečení jen z těch nejznámějších eshopů, protože jsem se bála. Když jsem se ale nudila, tak jsem na zkoušku sem tam něco objednala v horším případě jsem pak zboží vrátila. Vždycky jsem si ověřila, že je tam ta možnost... Nakonec jsem si našla pár svých oblíbených eshopů (nejen s oblečením), mezi které patří například s-fashion.cz, na který jsem nerazila nedávno, když jsem hledala pánské košile na nadcházející Vánoce a docela mě zaujala jejich nabídka pánského oblečení. Je to takový moderní styl. V dámské sekci toho zatím bohužel moc nemají, ale za tu dobu co to sleduji už přidali dámské teplákové soupravy, takže to nejspíš pořád někam směřuje... :-)
od martina.nova

#340 Taky jsem se za začátku bála nakupovat na internetu. Eshopy, ale pochopili, že věci občas nesedí a dají se v pohodě vrátit nebo vyměnit. Dobré zkušenosti mám se šaty od BlankaStraka. Jsou kvalitní a dobře sedí. ;)
od Peta42

#641 Nakupování na internetu bych se rozhodně nebála. Když se ti něco nepovede, tak to můžeš hned vrátit. Jinak pokud se ti líbí šaty, tak se zkus podívat tady. Případně, když bude někdo vědět pěkný e-shop s botami, tak sem s ním. ;-)
od MíšaB

#690 Nakupovat věci na internetu je fajn. :) Sice si to nemůžete vyzkoušet, ale najdete tam naprosto cokoliv a každou chvilku můžete objevit nějaký schovaný poklad. Třeba nedávnou jsem si zamilovala prádlo Gabriella, ale chvíli jsem ho nemohla nikde tady sehnat, tak jsem ho nakonec začala kupovat na tomhle e-shopu. Teď už víc nakupuju přes net, než normálně v obchodě. :)
od FannySelly

#700 Měly jste někdy problém s tabulkami velikostí?
od Benny33Mka

#712 Problém jsem nikdy neměla. Necháváte si na nějaké konkrétním eshopu dělat věci s vlastním potiskem? Chtěla bych to jako dárek pro kamarádku.
od AlexiDenvers

#717 Můžu ti doporučit goddog, nechávali jsme tam nedávno dělat dárek na památku pro spolužačku co odcházela.