Uživatelský avatar
od Mratinka
 
#337 Taky jsem nejprve nakupovala oblečení jen z těch nejznámějších eshopů, protože jsem se bála. Když jsem se ale nudila, tak jsem na zkoušku sem tam něco objednala v horším případě jsem pak zboží vrátila. Vždycky jsem si ověřila, že je tam ta možnost... Nakonec jsem si našla pár svých oblíbených eshopů (nejen s oblečením), mezi které patří například s-fashion.cz, na který jsem nerazila nedávno, když jsem hledala pánské košile na nadcházející Vánoce a docela mě zaujala jejich nabídka pánského oblečení. Je to takový moderní styl. V dámské sekci toho zatím bohužel moc nemají, ale za tu dobu co to sleduji už přidali dámské teplákové soupravy, takže to nejspíš pořád někam směřuje... :-)
Uživatelský avatar
od martina.nova
 
#340 Taky jsem se za začátku bála nakupovat na internetu. Eshopy, ale pochopili, že věci občas nesedí a dají se v pohodě vrátit nebo vyměnit. Dobré zkušenosti mám se šaty od BlankaStraka. Jsou kvalitní a dobře sedí. ;)
Uživatelský avatar
od Peta42
 
#641 Nakupování na internetu bych se rozhodně nebála. Když se ti něco nepovede, tak to můžeš hned vrátit. Jinak pokud se ti líbí šaty, tak se zkus podívat tady. Případně, když bude někdo vědět pěkný e-shop s botami, tak sem s ním. ;-)
Uživatelský avatar
od MíšaB
 
#690 Nakupovat věci na internetu je fajn. :) Sice si to nemůžete vyzkoušet, ale najdete tam naprosto cokoliv a každou chvilku můžete objevit nějaký schovaný poklad. Třeba nedávnou jsem si zamilovala prádlo Gabriella, ale chvíli jsem ho nemohla nikde tady sehnat, tak jsem ho nakonec začala kupovat na tomhle e-shopu. Teď už víc nakupuju přes net, než normálně v obchodě. :)
Uživatelský avatar
od FannySelly
 
#700 Měly jste někdy problém s tabulkami velikostí?
Uživatelský avatar
od Benny33Mka
 
#712 Problém jsem nikdy neměla. Necháváte si na nějaké konkrétním eshopu dělat věci s vlastním potiskem? Chtěla bych to jako dárek pro kamarádku.
Uživatelský avatar
od AlexiDenvers
 
#717 Můžu ti doporučit goddog, nechávali jsme tam nedávno dělat dárek na památku pro spolužačku co odcházela.
Uživatelský avatar
od danica
 
#779 Já nakupuju jen na ověřených a velkých e-shopech. Nakupuju kosmetiku na notinu.cz
Uživatelský avatar
od HankaFin
 
#799 Ahoj holky,už hrozně dlouho sháním kabelku podle představ a zatím pořád marně, neporadila bste mi některá? Měla by být kožená, hlavně aby držela tvar a hned se neošoupala, ne žádný šunt. Jsem z Prahy, tak by bylo i super, kdybych se na ni mohla podívat před koupí na živo, ať nekoupím blbě, já jsem si do teď vždycky kupovala kabelky z HMka atp., takže s nějakými eshopy nebo obecně s kvalitnějšími kabelkami nemám moc zkušeností. Oblíkám se převážně elegantně, ale zase kdybych si tu kabelku mohla vzít i k trošku sportovnějšímu outfitu, určitě bych to ocenila. Vím, že je toho hodně, ale i tak doufám, že mi někdo poradí, byla bych moc vděčná, tak děkuji :-)
Uživatelský avatar
od teritucnak
 
#801 Já jsem letos objednávala mamce k Vánocům tuhle https://www.novakabelka.cz/kabelky/isid ... a-piccola/ a je úplně nádherná, nejradši bych si ji nechala já :D a kvalita super, tak třeba byste si tam taky vybrala… přeju hodně štěstí, já pro sebe kabelky vždycky vybírala věčnost a nemohla jsem se rozhodnout, tak snad vám to půjde líp.