Uživatelský avatar
od Asha
 
#682 Ahoj, měla bych takový dotaz, a to zda se u nás dají sehnat ekologické plínky ? Čekáme miminko a už bych se chtěla rozhodnout a nakoupit nějaké potřeby tipu plínky, ubrousky a celkově tyto doplňky. Budu ráda za rady a tipy.
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#683 Dívala jsem se na net a našla jsem tuhle značku www.muumibaby.cz, kteří mají eko plínečky a co se týče kvality, tak vypadají velice dobře :) a mají teda i ubrousky, ale ty najdete pod helmi baby
Uživatelský avatar
od Asha
 
#684 Tak to je boží, já si myslela, že nic takového u nás neseženu a kde jsou k dostání ? :) Dívala jsem se na popisky a už se těším až je vyzkouším, nikdy jsem o této značce neslyšela, ale určitě je na zkoušku pořídím.
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#688 Měli by je mít na feedu a na mallu :)
Uživatelský avatar
od Markét
 
#692
Asha píše:Tak to je boží, já si myslela, že nic takového u nás neseženu a kde jsou k dostání ? :) Dívala jsem se na popisky a už se těším až je vyzkouším, nikdy jsem o této značce neslyšela, ale určitě je na zkoušku pořídím.


Lepší plínky neznám, a to že jsme jich vyzkoušely hodně :). Jsou hrozně příjemné na omak, jsou úplně jinak střižené než jiné značky a hrozně se mi líbí, že šetří přírodu :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#715 Dívala jsem se, že mají i bryndáčky, nemáte je taky vyzkoušené ?