od Markét

#1152 To by ti mohl vyhovovat Estée Lauder double wear, úžasně kryje a je zároveň lehočký, že nemáš pocit, že máš na sobě nějaký hutný make up. Já jsem s ním spokojená moc a rozhodně bych neměnila. Jsem ráda, že jsem konečně našla make up, který mi na stoprocent sedí.
od Asha

#1161 O něm jsem už slyšela, ale to asi bude dráha legrace, že ? Na kolik vyjde ?
od Lovinka

#1173 No, jako tahle. Já si na líčení docela dost potrvpím. Líčím se denně, proto potřebuji hlavně šetrnou kosmetiku. Výborná je zn. Couleur Caramel! Je sice trošku dražší, ale ta kvalita je k nezaplacení.
od Markét

#1182 Hele no na notinu to drahé není koukni www.notino.cz/estee-lauder/double-wear- ... ce-make-up. Ale když jsem se dívala v parfumerce, tak za něj chtěli pomalu jednou tolik.
od Jana Kar

#1191 Dražší? Co to znamená? Kolik tam stojí třeba řasenky nebo stíny?
od Markét

#1378 No oproti parfumérce a notinu je tam na každé položce rozdíl několik stovek, což je strašně moc ...
od Lemonka

#1684 HOLKY JAKÝ MAKE UP JE TOP?
od Megan

#1686 Tak záleží jakou máš pleť taky?
od Lemonka

#1687 JÉ TO JSEM ZAPOMNĚLA NAPSAT MÁM MASTNOU PLEŤ, TAKŽE NĚJAKÝ MATNÝ!
od Megan

#1691 Tak to ti mohu doporučit tento https://www.riano.cz/flormar-matujici-m ... touch-30ml, používám ho a je perfektní. U některých make upů jsme dříve musel a použít i pudr, abych se neleskla, ale u tohoto není potřeba.