Uživatelský avatar
od SimonaSima
 
#915 narazila jsem na tento eshop, když jsem hledala nějakou bižu, šperky. Máte s tím někdo zkusenosti? https://www.dedoles.sk/sperky-z-jantaru-zeny
Uživatelský avatar
od Markét
 
#933
Asha píše:
Jolula píše:Já nakupuju na internetu ráda, ale jen z osvědčenýh eshopů, jako jsou třeba http://www.nejkufry.cz apod. Slevové portály ráda nemám, nevěřím jim a už se mi i stalo, že jsem naletěla, takže když něco chci, tak si to objednám přímo z daného eshopu.


A mají i kamennou prodejnu ?


Už áno ! :))) Byla jsem se tam podívat 14 dní zpátky a jestli seš z Prahy, tak se tam běž určitě mrknout :) mají moc pěkné věci a hlavně příjemnou obsluhu
Uživatelský avatar
od Markét
 
#967 Mají, v březnu otevřeli novou prodejnu :) www.nejkufry.cz/prodejna-praha/
Uživatelský avatar
od Markét
 
#974 Ubv
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#1380 Nemáte zkušenost s eshopem Different.cz ? Dívala jsem se že mají spoustu značek a super výběr, ale nemám s ním žádnou zkušenost.
Uživatelský avatar
od Markét
 
#1424 Tak to se divím, protože je to hodně známý eshop :) mám odsud soupravu od tommyho hilfigera a nějaké spodní prádlo :)
Uživatelský avatar
od gigul15
 
#1429 Mám několik eshopů, ze kterých ráda nakupuju. A hlavně kvalitní oblečení, které je v mých finančních možnostech. Spodní prádlo si nakupuju tady https://nerio.cz/. Hodně se mi osvědčily i jejich trička. No a cenově si myslím, že to je jeden z těch lepších. Já když jdu do města, tak mám pocit, že si tam nemůžu vybrat. Nebo že má každá to samé.
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#1660
Markét píše:Tak to se divím, protože je to hodně známý eshop :) mám odsud soupravu od tommyho hilfigera a nějaké spodní prádlo :)Když já jsem přes internet skoro vůbec nenakupovala až od té doby co je karanténa jsem tomum přišla na chuť :D takže těch co obchodů co neznám bude rozhodně víc než jenom different, ale musím uznat, že tu mají fakt pěkný výběr hlavně Calvina, kterého miluju.