od Asha

#1422 Tak na ten eshop se budu muset mrknout, protože ho vůbec neznám. Hlavně v jaké cenové relaci to prádlo mají.
od Markét

#1425 V poměru s ostatními eshopy co jsem se dívala tak jsou na tom velice dobře. Hlavně tady má člověk jistotu, že kupuje originál značky.
od Asha

Markét píše:V poměru s ostatními eshopy co jsem se dívala tak jsou na tom velice dobře. Hlavně tady má člověk jistotu, že kupuje originál značky.

Taky už mám od nich soupravu od calvina a hilfigera a jsem moc, moc spokojená ! :)
od Markét

#1453 Mně se líbí, že cokoliv jsem si objednávala, tak měli skladem i když šlo třeba o slevové zboží, jako kéž by to takhle fungovalo všude.
od FrankJScott

#1490 Had a good read of this site :) Btw, if anyone is curious about React Native Developers, I recommend looking at this React Native Developers information site, it's very handy.
od FrankJScott

#1491 Had a good read of this page :) Btw, if anyone is curious about React Native Developers, I suggest looking at this React Native Development information page, it's great.
od FrankJScott

#1517 Love reading this article :) BTW, if anyone wants to know the best painters and decorators in London, may I recommend looking at this painter and decorator london info profile here. While you're decorating, why not try this great value bathroom floor mat set information profile along with this great bathroom mat sets advice profile and this top bathroom floor rugs tips forum. Don't forget this good kitchen floor mat set tips site together with this highly rated kitchen mat tips profile. Others to check out include this great value kitchen floor rug set tips site as well as this cool kitchen runner mat set information page as well as this highly rated large kitchen runner rugs information page for good measure.
od FrankJScott

#1521 Growing fan of this article :) BTW, if anyone wants to know the best painters and decorators in London, may I suggest looking at this found a painter and decorator london here tips profile here. While you're decorating, why not try this great value bathroom floor mats tips website along with this highly rated bathroom mats info page and this cool bathroom rugs info forum. Don't forget this good floor mats for the kitchen info profile together with this cool foam kitchen mats info page. Others to check out include this cool kitchen rugs information forum as well as this top large kitchen runner mats information forum as well as this good runner rugs for the kitchen info forum for good measure.
od FrankJScott

#1523 Love checking this article :) BTW, if anyone wants to know the best painters and decorators in London, may I recommend looking at this painters in london tips site here. While you're decorating, why not try this great bathroom mats info page along with this great bathroom floor mat set information profile and this top bathroom floor rugs tips website. Don't forget this cool foam kitchen floor mats advice forum together with this great floor mat for the kitchen advice site. Others to check out include this great kitchen rugs information site as well as this good kitchen runner mats advice website as well as this good runner rugs for the kitchen tips website for good measure.
od FrankJScott

#1538 Loving the insights of this site :) BTW, if anyone wants to know the best painters and decorators in London, may I recommend looking at this this painter london notes tips website here. While you're decorating, why not try this cool bathroom mats information website along with this highly rated foam bathroom floor mat sets tips website and this highly rated large bathroom floor rugs advice page. Don't forget this great foam kitchen floor mats information website together with this top floor mat for the kitchen advice site. Others to check out include this cool large kitchen floor rugs info website as well as this great kitchen runner mats advice site as well as this great value kitchen runner rug set advice profile for good measure.