od Bezinka

#1171 No, jako ono jednoduše řečeno - všechny ty vůně od Armaniho jsou TOP! Jako já miluju i ty pánský vůně, třeba Aqua di Gio je skvělá!
od Bezinka

#1210 Ahoj holky, tak já se taky tedy přidám. Osobně nejvíc ujíždím na tomto parfému https://www.notino.cz/chloe/love-story- ... a-pro-zenyú. I když od Chloe miluju snad všechny, co má :)
od Asha

#1276 Jako Notino je shop, kde mají ceny bezkonkurenční. Já jsem se byla podívat teď nedávno v parfumerce, kde chtěli za můj oblíbeněj parfém tak o 1/3 víc, než na Notinu. Za stejnou kvalitu, velikost… Šileny.
od Asha

#1300 Jako musím říct, že s tím Notinem jsem opravdu hodně hodně spokojená. Jde o to, že mají výbornou a širokou nabídku a k tomu ty ceny mají opravdu nepřekonatelné. Super je to, že to, co mají skladem, je většinou do druhého dne k osobnímu odběru.
od Jolula

Asha píše:Ahoj, moc všem díky za info. Mám ale dotaz ještě k jedné vůni. Docela mě zaujala tato https://www.notino.cz/armani/si-parfemo ... -pro-zeny/. Pomužíváte ji některá? Jak vám voní? A jak dlouho vydrží?

Armani má naprosto úžasné vůně, mám od něj více parfémů které střídám a veliká spokojenost.
od Bezinka

#1374 Ahoj, já origo parfémy kupuju taky na Notinu. Tam mám jistotu, že to, co si koupím je jednak kvalita a navíc za nejvíc příznivou cenu, za kterou se to dá koupit. Takže za mě osobně doporučím notino.
od Jolula

Bezinka píše:Ahoj, já origo parfémy kupuju taky na Notinu. Tam mám jistotu, že to, co si koupím je jednak kvalita a navíc za nejvíc příznivou cenu, za kterou se to dá koupit. Takže za mě osobně doporučím notino.

To jsme na tom stejně. Já tam hlavně nakupuju ve velkém na Vánoce, protože mají krásně dárkové kazety a co se mi líbí nejvíc, že v nákupním košíku si to od nich můžu nechat zabalit jako dárek, takže to má člověk bez práce :).
Moje mamka dostává každý rok nějaký parfém a nestěžuje si, ale už mi upřímně dochází inspirace :D
od Asha

#1377 Holky, taky máte na léto a na zimu jiný parfém ?? Jestli bych tu našla taky někoho takového, tak můžu dostat tip na nějaký sladší vhodný na zimu ? :)