Uživatelský avatar
od Asha
 
#711 Ahoj, mohla bych poprosit o doporučení krematoria pro zvířata ?
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#865 Záleží odkud jste. já mám zkušenost akorát s Krematoriem zvířat Praha.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#878 Přímo z Prahy sice nejsem ale mám to kousek .. mohla byc se zeptat jak taková věc probíhá ? Dá se to řpirovnat k lidskému pohřbu ? A můžu být u samotného zpopelnění, abych potom měla jistotu, že dostanu popel svého zvířátka ?
Uživatelský avatar
od Bezinka
 
#999 Asho, my jsme služeb http://www.krematoriumzviratpraha.cz/ využili zrovna minulý týden :( Jsme rádi, že jsme se pro ně rozhodli. Jinak k tvému dotazu - krásně to mají popsané na stránkách - Nejdříve zvířátko vložíme do speciálního vaku a uložíme v chladicím boxu. V termín kremace jej vyjmeme z vaku a vložíme do ekologické rakve, zvážíme jej a proběhne individuální kremace. Při kremaci je v peci zvířátko vždy samo. Samotná kremace probíhá v moderní kremační peci, která je jen menší model kremační pece lidské. Kremace trvá dle váhy zířátka, obvykle kolem 60 - 90 minut. Poté je z pece vyndán popel a je vsypán do chladicích nádob. Po vychladnutí se popel zpracuje v kremulátoru a na konci tohoto procesu je z popela hladký sypký prášek, který se poté vsype do urny.
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#1028 Bezinko, a oni ti pak dají ten popel do urničky? A kolik to zpopelnění stojí?
Uživatelský avatar
od Asha
 
#1061 Aha, super, moc díky za info. Ta urnička je moc pěkný nápad!
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#1095 Jj, je, ale oni mají i spousty jiných doplňkových služeb... Třeba i ten otisk tlapky je super :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#1103 No a ty sis od nich vzala jaké služby přesně? A kolik služby Krematoria zvířat Praha stojí?
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#1115 Asho, ano, ale to se nedá říct, kolik to stojí... Vše je individuální. Cena se odvíjí od několika faktoru. Ale oni mají na webu ceník, tak se zkus podívat na to - https://www.krematoriumzviratpraha.cz/cenik/
Uživatelský avatar
od Asha
 
#1189 Aha, vidíš, to mi uniklo, Díky moc za info. Už mám tak nějak aspoň představu, Jako určitě se to ve výsledku bude mírně lišit, ale aspoň orientačně vím.