od teritucnak

#1009 Ahoj holky, potřebuji poradit. Necelý rok mám problémy, že se mi hodně mastí a svědí pokožka na hlavě. Dřív se mi vlasy vůbec nemastily. Taky mi dost vlasy padají a kořínky mají takové bílé šešulky. Už vůbec nevím co s tím, jsem zoufalá. Nemáte někdo nějakou radu prosím? Předem mockrát děkuji.
od beatka18

#1011 Ahoj Ilonko, doporučuji tento arganový olej: https://www.notino.cz/dr-feelgood/bio-a ... o-a-vlasy/ Vlasy mi po něm zesílily a houstnou - jsou vidět podrůstky :-) Sestra jej také používá a moc si ho chválí. I mastit se jí zatím pouze trochu přestaly :-)
od NikolMola

#1016 Ahoj, měla jsem to vloni až na ty bílé šešulky docela podobně a určitě ti doporučuji poradit se s odborníky, já třeba zkoušela kupovat všechno možné proti padání atp., ale nic nějak zásadně nepomohlo. Upřímně myslím, že bych se z toho nikdy nevysekala úplně, kdyby mi na vyšetření nezjistili příčinu padání a neporadili mi, co a jak dál.
od teritucnak

#1021 To mi říkal nedávno i manžel, ať už zajdu radši někam k doktorům - problém u mě je, že já z nich mám snad odjakživa přehnaný respekt a pokud to situace úplně jistě nevyžaduje, tak se snažím je nenavštěvovat :-D Já vím, jako malé dítě. Každopádně je pravda, že už jsem toho na vlasy patlala taky dost a ani mně nic moc nepomohlo, můžu se tedy zeptat, jak vlastně takový vyšetření probíhá, jsou nějaké typy nebo jednoduše jakou máš zkušenost ty? Moc by mi to pomohlo :-)
od NikolMola

#1026 V pořádku, to chápu, já jsem zase jako šílená, když mám jít k zubařce :-D každý má holt něco. A co se vyšetření týče, já byla na klinice v Praze a jak už jsem psala, byla jsem moc spokojená, vyšetření se jmenuje trichologické a fakt se není čeho bát, kdyžtak mrkni sem https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29 ... -vysetreni Píší tam snad všechno - jak probíhá, kolik stojí, co řeší atp. Tak přeju hodně štěstí :-)
od Jolula

#1078 Já jsem si teda rovnou zašla na trichologické vyšetření, o kterém se mi zmínila moje obvodní lékařka a jsem za to ráda, protože mi pomohly můj problém vyřešit a taky hlavně vím kvůli čemu se mi vlasy tak strašně mastily. Jestli můžu doporučit, tak profíci na to jsou tady www.clinicalhair.cz/cs/
od Barbie96

#1090 Ahoj, mně na padání a překvapivě i mastné vlasy pomohl arganový olej. Mají jej i na Notinu ;)