od baruska

#182 Ahoj holky, strašně bojuju s tím, že mám hrozně jemné vlasy a navíc se mi docela rychle mastí:-( I když se je snažím vždycky po umytí vyfoukat do nějakého objemu, tak to vydrží jen chvilku..co používáte na větší objem? Dííky:-)
od SimonaSima

#186 Já mám na vlasy vždycky objemový šampon (značky střídám), regenerační kondicionér, ale to jenom na konečky vlasů, pak tužidlo na objem, vždycky vlasy vyfoukám v předklonu a pak je zafixuju lakem na vlasy na objem. A když nemám na takovou proceduru čas, tak suchý šampon, ten odmastí a objem taky dodá.
od Kvetinka

#193 Čauky, super je od Alterny Push up sprej, dává se do suchých vlasů a ten rozdíl je fakt poznat, je to zatím to nejlepší, co jsem zkoušela.
od Karkuli

#195 Ten push up sprej - myslis tento - luxusnivlasy.cz/vlasovy-styling-g64/alterna-bamboo-volume-uplifting-root-blast-push-up-sprej-pro-efekt-objemu-p59 ? Taky jsem o nem uvazovala, tak jsem rada, ze jsi s nim spokojena, jdu objednavat:-)
od Kvetinka

#199 Anooo, přesně tento:-) Ty jo, taky ho objednávám z LuxusnichVlasu:-) Já si myslím, že spokojená určitě budeš, já už toho vyzkoušela plno a z tohohle jsem fakt nadšená:-)
od MalaM

#223 Mě nejvíc pomáhá pořádný lak a tužidlo....ale musí být kvalitnější, jinak to hned spadne... kupuju nejčastěji na parfums.cz
od vuron

od vuron

od vuron

od vuron