Uživatelský avatar
od Erikoska
 
#50242 Pěkný den :) Holky, co vánoce? Už přemýšlíte, co komu? Nebo snad máte vymyšleno? :) Já teda pomalu sepisuju, co by se komu líbilo a co by kdo ocenil. Vím, že mamce dám určitě kosmetiku. Má ráda kvalitní, přírodní kosmetiku. Líbí se mi ta z https://elabela.cz/. Máte s ní prosím zkušenosti?
Uživatelský avatar
od Timinka
 
#50290 Ahoj, tento shop mám moc ráda. Kupuju si hlavně maremma officinalis. On ní je třeba dokonalý peeling https://elabela.cz/produkt/pletovy-a-te ... komplexem/. Ten já používám dvakrát týdně a používání je poznat :) Šla bych po této značce :)
Uživatelský avatar
od kocka228
 
#50771 Ahojky, ráda bych po roce obnovila a oživila diskuzi, protože se Vánoce blíží, tak jestli už máte některá nějaké tipy na dárky, co se týká kosmetiky?
Uživatelský avatar
od Klabanová
 
#50847
kocka228 píše:Ahojky, ráda bych po roce obnovila a oživila diskuzi, protože se Vánoce blíží, tak jestli už máte některá nějaké tipy na dárky, co se týká kosmetiky?


Ahoj, já bych tento rok chtěla udělat vlastní dárkový set s kosmetikou a vybrat různé věci, ne se jen nechat omezit těmi už předem připravenými. Ráda bych nějakou šetrnou, možná přímo přírodní kosmetiku (šampon, krém na pleť, parfém....). Máte s nějakým produktem zkušenost a doporučily byste jej a kde nakupujete? Díky :)
Uživatelský avatar
od maruskahlavata
 
#50851 Zdravím. Já nakupuju veškerou kosmetiku na Notinu, mají tam široký výběr a seženu tam víceméně vše na jednom místě. Před nějakou dobou jsem tam narazila na moc krásnou toaletní vodu Versace Bright Crystal, hned jsem se do ní zamilovala a nejraději bych se v ní celá vykoupala :D.. Není moc silná, což mám ráda a má krásnou jemnou vůni.
Uživatelský avatar
od esterka228
 
#50867 Také u nich nakupuji a jsem spokojená. Již jsem nakoupila mockrát dárek pro rodinu, i teď na Vánoce jsem zvolila jejich stránky, www.notino.cz. Obvzlášť parfémy, manžel má rád dřevnaté vůně, já zase ovocné nebo šampóny na suché vlasy jsem si koupila letos na podzim a jsou super.