Uživatelský avatar
od denca.slan
 
#951 Dobrý den, plánujeme miminko a chci se zeptat, jaké vitamíny užívat a nebo jak se stravovat. Máte prosím nějáké rady? Děkuji
Uživatelský avatar
od denca.slan
 
#952 Někde jsem zaslechla o http://www.femibion.cz/ Máte někdo prosím zkušenosti? Jestli se může užívat před otěhotněním?
Uživatelský avatar
od dianka.pla
 
#957 Zdravím, já http://www.femibion.cz/produkty/ užívala a byla jsem moc spokojená.
Uživatelský avatar
od krakatica
 
#1008 Ahoj hodně mi začalo bolet koleno.Nevíte někdo co si na to mám koupit?Nerada bych měla s kolenem do budoucna problémy.
Uživatelský avatar
od Rozalinda
 
#1017 Já jsem si na doporučení kamarádky koupila www.alavis.cz a bolení v koleni mě přestalo.Je to sice vyráběno pro koně,ale mám zjištěno,že je to i pro lidi a vážně to zabírá.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#1116 Hele, teď přes zimu se hlavně chraň tak, aby tě nezkolila nějaká viroza. To by bylo hodně nepříjemné. Takže určitě doplňuj všechny vitamíny. Kup si třeba Bion 3 imunity, jsou takové vlastně multivitamíny http://www.bion3.cz/.
Uživatelský avatar
od Barbie96
 
#1119 Zdravím, na klouby je nejlepší doplnit vitamín D. Zvlášť teď, když venku není sluníčko, tak doporučuji brát kapky Vigantol.
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#1169 Jasně, já si to myslím taky. Je prostě potřeba doplňovat vitamíny všechny, prostě celé spektrum, ne jen jeden vitamín, pokud teda nějak zásadně v organismu nechybí. Jinak ten Bion 3 Imunity je skvělá volba. Je to opravdu spíše multivitamín, protože obsahuje 12 vitamínů, 7 minerálů a 3 kmeny probiotických bakterií. Takže jsou to i mimo jiné probiotika.