od baruska

#51 Ahoj holky, přemýšlíte nebo byla jste některá na nějakém zákroku? Jak to probíhalo? A jste spokojené?
od martinamarna

#139 ahoj byla jsem na plastice prsou. konkretne na zvetseni-mela jsem kvuli tomu velke deprese. hodne mi to pomohlo zlepsit svou psychiku a vnimani sveho tela. :) kdyby ses chtela na nekoho obratit doporucim ti perfect clinic jsou tam skveli doktori !
od baruska

#140 Prsa bych si asi nechala upravit až po dětech. Ale taťka lsíbil mamce, že ji zaplatí odstranění vrásek, ale že si musí všechno zjistit sama, co jak chce, že na to nemá čas, tak jsem mamce slíbila, že se ji právě poptám. proto tahle diskuze. Akorát bych dala prřednost klinice v Brně nebo na Moravě. A jak jsi o této klinice slyšela? nějaký doporučení?
od Věrka

#166 technik je určitě hooodně, já se dívala na různý videjka https://www.youtube.com/watch?v=gklocMY ... S-iMVbcj5I
od martinamarna

#169 holky taky jsem byla v perfect clinic a byla jsem moc spokojena! :) ja byla jen na malem zakroku ale kamoska tam byla na plastice nosu a vubec bych nepoznala ze ho ma udelany kdybych ji predtim zakrokem neznala. opravdovi kouzelnici ! ;)
od Věrka

#171 tak jsem se ted dočetla že na vrásky jsou ted hodne in liftinogvé nitě s kombinací botoxu a kyseliny hyaluronové...tak se na to poptejte třeba na klinikách, které doporučují holky
od baruska

#173 Věrko díkes, určo na to s mamkou mrkneme. Zatím jsme se nejvíce dívali na Perfect Clinic v Brně
od Věrka

#198 tak co, šla na tu kliniku?
od baruska

#203 Zatím je pouze objednaná k panu Lukáši Frajerovi na konzultaci :-)
od Věrka

#204 Tak to pak dej vědět, jsem zvadavá, co jí řekne.