od yvonne

#351 Ahoj,

začala jsem držet dietu a do toho bych chtěla ještě hubnout pomocí cvičení. CO je nejlepší na doma? Nějaké pomůcky si klidně dokoupím.. hlavně ať jdou kila dolů :D :D

Děkujii
Yvonne
od IVule

#354 Ahoj,to je težké pomoct takhle obecně,máš nějakou představu,co trošku konkrétněji by jsi chtěla dělat? Je hodně způsobů,jako například skákání přes švihadlo-což často nahrazuje tzv stepper a nebo můžeš cvičit například více s horní půlkou těla,na to jsou zase různé natahovací gumy(expandéry ap.)
od yvonne

IVule píše:Ahoj,to je težké pomoct takhle obecně,máš nějakou představu,co trošku konkrétněji by jsi chtěla dělat? Je hodně způsobů,jako například skákání přes švihadlo-což často nahrazuje tzv stepper a nebo můžeš cvičit například více s horní půlkou těla,na to jsou zase různé natahovací gumy(expandéry ap.)

Nejlépe cokoliv, co jde dělat doma. Moc volného času nemám a nevím, kdy bych například stíhala chodit do fitka. Líbí se mi celkem TRX popruhy nebo jsem ještě našla bosu podložku: https://www.healthlife.cz/produkt/balancni-podlozka-bosu-s-expandery/ s tím máš taky zkušenosti, když jsi zmínila ty expandery?

Dekuju!
od IVule

#357 No tak zaprvé jde samozřejmě o tu zdravou a pravidelnou stravu,pak jde všechno jak po másle...Bossu míče určitě smysl mají,zpevníš tím vnitřní svalstvo což je velmi důležité jako základ celého cvičení...Ještě,když k tomu bossu máš třeba ty expandéry,tak je to značka ideál.
od yvonne

IVule píše:No tak zaprvé jde samozřejmě o tu zdravou a pravidelnou stravu,pak jde všechno jak po másle...Bossu míče určitě smysl mají,zpevníš tím vnitřní svalstvo což je velmi důležité jako základ celého cvičení...Ještě,když k tomu bossu máš třeba ty expandéry,tak je to značka ideál.

Takže to, co jsem našla už je ozkoušené? Většinou jsem totiž viděla míče bez těch expanderů! Už jsem se dívala na videa a nevypadá to tak lehce. Zkusím po tom teda kouknout, díky :)
od yvonne

#374 Ahoj, tak jsem si ho nakonec z healthlifu koupila, našla jsem tam i články a videa, jak se na tom cvičí a čerpala jsem odtamtud. Musím říct, že mi zezačátku stačilo 10 minut cvičení a už jsem se cítila celkem hin. Teď už po bezmála dvou týdnech cvičím lépe a cítím se zdravější a jako bych měla více energie. Určitě doporučuji vyzkoušet! :) :)
od Lovinka

#623 Holky, já doporučuju zkusit body express. Zamilujete si ho! Ucítíte, jak vám krásně pracují svaly ;)
od LameEllie

#650 Ráda cvičím s vlastní váhou podle vidí, baví mě to! Časem zvažuji lekce kettlebell
od Jana Kar

#652 Lovinko, napiš prosím více info o tom body expressu. Koukala jsem se na jejich web, ale nejak si to nedovedu představit :) :shock:
od Danus20

#655 Skvělá je power yoga, plavání a kolo!