od yvonne

#351 Ahoj,

začala jsem držet dietu a do toho bych chtěla ještě hubnout pomocí cvičení. CO je nejlepší na doma? Nějaké pomůcky si klidně dokoupím.. hlavně ať jdou kila dolů :D :D

Děkujii
Yvonne
od IVule

#354 Ahoj,to je težké pomoct takhle obecně,máš nějakou představu,co trošku konkrétněji by jsi chtěla dělat? Je hodně způsobů,jako například skákání přes švihadlo-což často nahrazuje tzv stepper a nebo můžeš cvičit například více s horní půlkou těla,na to jsou zase různé natahovací gumy(expandéry ap.)
od yvonne

od IVule

#357 No tak zaprvé jde samozřejmě o tu zdravou a pravidelnou stravu,pak jde všechno jak po másle...Bossu míče určitě smysl mají,zpevníš tím vnitřní svalstvo což je velmi důležité jako základ celého cvičení...Ještě,když k tomu bossu máš třeba ty expandéry,tak je to značka ideál.
od yvonne

od yvonne

#374 Ahoj, tak jsem si ho nakonec z healthlifu koupila, našla jsem tam i články a videa, jak se na tom cvičí a čerpala jsem odtamtud. Musím říct, že mi zezačátku stačilo 10 minut cvičení a už jsem se cítila celkem hin. Teď už po bezmála dvou týdnech cvičím lépe a cítím se zdravější a jako bych měla více energie. Určitě doporučuji vyzkoušet! :) :)
od Lovinka

#623 Holky, já doporučuju zkusit body express. Zamilujete si ho! Ucítíte, jak vám krásně pracují svaly ;)
od LameEllie

#650 Ráda cvičím s vlastní váhou podle vidí, baví mě to! Časem zvažuji lekce kettlebell
od Jana Kar

#652 Lovinko, napiš prosím více info o tom body expressu. Koukala jsem se na jejich web, ale nejak si to nedovedu představit :) :shock:
od Danus20

#655 Skvělá je power yoga, plavání a kolo!