Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#350 Holky, snažím se zhubnout... Už některá zkoušela hubnout se Světem zdraví?
Uživatelský avatar
od Lovinka
 
#369 Jani, já jsem jejich klient už půl roku a jsem s nimi neskutečně spokojená! Vazne pomuzou, maji skvely pristup, znaji te, venuji se ti, podporuji!
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#386 Já se ptám hlavně proto, že o nich vážně uvažuji, ale ta cena je teď před vánoci zásah,no...Na netu jsou i negatiní recenze, tak hledám, kdo s nimi byl spokojeny...
Uživatelský avatar
od Lovinka
 
#392 no, me je to jako jasny...ale ver mi, ze za to vsechno, co pro tebe udelaji, se to vyplati!
Uživatelský avatar
od Andrea
 
#394 Ahoj a nezkoušela jsi cvičit sama? Na internetu je toho spousta. Můžeš si sestavit vlastní program, když teď nechceš dávat tolik peněz. Ale pokud máš slabou vůli, tak rozhodně doporučuji si na to vzít někoho, kdo ti pomůže.
Uživatelský avatar
od Antonie157
 
#403 ahoj Jano, ja jsem se svetem zdravi hubla a ZHUBLA, TRVALE. Muzu jen a jen doporucit. Nejde jen o odvodnovani a nebo ztratu svaloviny, ale opravdu realne uvidis ubytek tuku, ktery zmizi na furt. Ne nejake slibovani. Opravdove realne vysledky, ktere uvidis
Uživatelský avatar
od Lovinka
 
#408 Souhlas s Antonii! Mám ty samé zkušenosti :) Zhubla jsem s nimi a váhu si drzim :)
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#491 Děkuji všem za reakce...:) Před vánoci jsem to nestihla...Ale teď mají akční nabídku úvodního balíčku, tak to popádím zkusit :)
Uživatelský avatar
od Lovinka
 
#501 Přesně, mají teď akci, takže určitě zajdi :)
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#504 No, asi jo :)