Uživatelský avatar
od Verča
 
#318 Ahoj, je mi 12 let a vážím 50kg. :( Chtěla bych zhubnout abych měla ploché bříško, ale nevím jak. Potřebovala bych poradit, napadla mě 30ti denní výzva a nebo cvičení s Jillian Michaels :) Taky bych mohla upravit jídelníček.Potřebovala bych shodit aspoň 5 kilo.

Ještě jsem se chtěla zeptat jestli to mám tajit před rodiči? :shock: Když jsem nedávno v mém pokoji dělala dřepy, viděli mě a začali se smát :(

PROSÍM PORAĎTE
Uživatelský avatar
od AdelaA
 
#362 Zhubla jsem hodně, ale pořád se mi nedařilo zhubnout pneumatiku kolem pasu, překypovala mi přes kalhoty. Hledala jsem, jak by to šlo dolu...pak jsem díky kamarádce našla Liposonix a najednou to konečně šlo.
Uživatelský avatar
od Věrka
 
#365 O tom jsem nikdy neslyšela, co to je přesně za zákrok?
Uživatelský avatar
od Antonie157
 
#405 no já bych určitě ve věku 12 let, které slečna píše, že má, nevolila žádné prášky na hubnutí. Chce to pravidelný pohyb a zdravou vyváženou stravu. Pokud to slečně nejde dodržet, tak ať si přizve odborníky (svět zdraví atd.) ale ne žádné drasťáky do těla
Uživatelský avatar
od Andrea
 
#428 Ahoj na ploché bříško jedině pohyb - sedy-lehy. Zapři se a zvedej se nahoru a dolů. Pro začátek třeba jen 20x, postupně ale zvyšuj dávky. Pamatuj, že pohyb musí vycházet od středu bříška, nesmíš si při ním namáhat záda. Zatím se měj: )
Uživatelský avatar
od Marry16
 
#535 Ahoj, strašně toužím po krásném lehce vyrýsovaném bříšku, začala jsem teď chodit do posilovny a běhat. Co dál pro to můžu dělat?
Uživatelský avatar
od Hinata-chan
 
#541 Břicho hodně záleží na tom co jíš. Chce to dost bílkovin a celkově jíst nějak rozumně.
Uživatelský avatar
od Louisii
 
#546 Mrkni na recepty na svět zdraví, já podle nich vařím ráda, když k tomu načteš pár článků naučíš se časem poznávat co je vhodné jíst a co ne.
Uživatelský avatar
od EriccaZz
 
#547 Ahoj, může v tomto být efektivní plank challenge?
Uživatelský avatar
od Lovinka
 
#622 No, břicho záleží nejvíc na stravě. Rozhodně nemá smysli dělat nesmyslně sedlehy a podobný cvičení! Já jsem plochýho břicha dosáhla proteinovou dietou...