od Asha

#682 Ahoj, měla bych takový dotaz, a to zda se u nás dají sehnat ekologické plínky ? Čekáme miminko a už bych se chtěla rozhodnout a nakoupit nějaké potřeby tipu plínky, ubrousky a celkově tyto doplňky. Budu ráda za rady a tipy.
od Jolula

#683 Dívala jsem se na net a našla jsem tuhle značku www.muumibaby.cz, kteří mají eko plínečky a co se týče kvality, tak vypadají velice dobře :) a mají teda i ubrousky, ale ty najdete pod helmi baby
od Asha

#684 Tak to je boží, já si myslela, že nic takového u nás neseženu a kde jsou k dostání ? :) Dívala jsem se na popisky a už se těším až je vyzkouším, nikdy jsem o této značce neslyšela, ale určitě je na zkoušku pořídím.
od Jolula

#688 Měli by je mít na feedu a na mallu :)
od Markét

Asha píše:Tak to je boží, já si myslela, že nic takového u nás neseženu a kde jsou k dostání ? :) Dívala jsem se na popisky a už se těším až je vyzkouším, nikdy jsem o této značce neslyšela, ale určitě je na zkoušku pořídím.

Lepší plínky neznám, a to že jsme jich vyzkoušely hodně :). Jsou hrozně příjemné na omak, jsou úplně jinak střižené než jiné značky a hrozně se mi líbí, že šetří přírodu :)
od Asha

#715 Dívala jsem se, že mají i bryndáčky, nemáte je taky vyzkoušené ?
od Markét

#745 Tak to bohužel nemám, ale taky na ně přijde řada :) ale nebála bych se je objednat
od Jana Kar

#754 No, co se týče značky muumi, tak já mám od nich pleny a neparfemované ubrousky. Malej mi po nich ještě ani jednou nezčervenal (na rozdíl od jiných značek).
od Lovinka

#755 Holky, takže říkáte, že ty muumi pleny jsou na citlivou pokožku vhodné? Já jen že máme doma taky neustálý problém s tím, jaké pleny zvolit...:(
od Markét

#791 Lovinka: Přesně jak píšete, jsou vhodné nebo spíš určené pro citlivou dětskou pokožku :). Hlavně ta společnost spolupracuje s finskou federací pro alergii a astma.