Uživatelský avatar
od krasavica
 
#477 Ahoj chci začít cvičit a ráda bych naký dobrý přípravek aby to šlo samo.
Uživatelský avatar
od Rozalinda
 
#478 Kup si nakej dobrej protein.Bilkoviny jsou zaklad na cviceni.
Uživatelský avatar
od krasavica
 
#479 Ale vůbec nevím jakej a kde ho koupit.Je toho strašně moc a já se v tom vůbec nevyznám.Ráda bych taky naký protein co má dobré příchutě, aby to nebylo moc umělé.
Uživatelský avatar
od Rozalinda
 
#480 Ja ho kupuji tady http://www.actifit.cz/proteiny/myprotei ... ein-2500g/ maji hodne prichuti a jsou velmi lahodne.Jsem vzdy spokojena.Urcite budes spokojena
Uživatelský avatar
od Lovinka
 
#620 Ahojky :) Já za sebe můžu doporučit cvičení body express. Je to parádní 20 minutové cvičení, které krásně zapojí všechny svaly. Cvičit se chodí jednou týdně, takže i ten nejvíce zaneprázdněný člověk si na toto cvičení najde čas. Krom toho, že se zapojí všechny svaly, tak tímt cvičením se rozpohybuje i metabolismus, díky čemuž pak tělo hubne. Dalším skvělým efektem je to, že mě díky tomuto cvičení absolutně přestala bolet záda :) http://bodyexpress.cz/
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#678 Lovinko, jak dlouho na ten body express už chodíš? Vidíš výsledky? Poděl se, ať máme motivaci :P
Uživatelský avatar
od Lovinka
 
#704 Ahoj :) Chodím na něj už dlouho. Výsledky vidět jsou, hlavně teda v tom, že se mi zlepšilo držení těla. Záda už mě nebolí, mám lepší fyzičku no a taky jsem teda zhubla. To cvičení krásně zapojí všechny svaly, tělo začně správně fungovat, metabolismus se rozjede, hubnutí tím pádem také, takže po všech stránkách je to cvičení super :)
Uživatelský avatar
od Jana Kar
 
#742 Počkej, to je dobré cvičení i na záda, jo? Mě tak bolí záda poslední dobou, že by to bylo asi fajn :)
Uživatelský avatar
od Bezinka
 
#797 Můžu mít taky dotaz k tomu body expressu? Mě to cvičení docela dost zaujalo... Po vánocích příjde okamžitě na řadu... Hubne se po něm? A ta docházka jednou týdne stačí?