od baruska

#10 Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s nakupováním přes internet...co slevové portály, používáte je?
od Marty

#20 To je složité :) Prověřených se nebojím, u nových čekám na spokojenost zákazníků :D respektive, myslím hlavně značky na netu.. slevové portály, ty v oblibě nemám.. Několikrát se mi sice nákup vyplatil, ovšem před asi 3mi lety jsem si skrze ně pořídila i poukaz na řidičské oprávnění a když autoškola krachla, nikdo se k ničemu neměl a já musela čas věnovat na podávání hromadné žaloby..
Internet ale obecně k nákupu používám, ať už aukro, e-bay, či další stránky :)
od lenka.dobby

#86 Dobrý den, já jsem ještě oblečení moc neobjednávala prozatím, ale hodinky jsem objednávala a super. :) Objednávala jsem je našim na Vánoce a byli moc spokojeni, a já s dodejkou a ochotou firmy taky :) Kdo chce ať se mrkne helveti.cz
od martinamarna

#181 Holky ted jsem si objednala botky z internetu a byla jsem z toho ze jsem netrefila velikost tak vyjukana ze jsem se v Praze stavila radeji u nich kamennem obchode si je vyzkouset. Maji tam krasne kousky .-) joealex.cz
od Axina

#200 Od kolikati Můžu nakupovat? Na intoši
od lenka.dobby

#238 jeste jsem narazila na super eshop mixone.cz :-) maji tam moc hezke kousky (penezenky, kabelky,atd)
od Zdenka

#254 Mě se teď hodně líbí jedny letní šaty na eshopu A-moda.cz. Nemáte s nimi některá zkušenost? Sice je do léta ještě čas, ale tak brouzdám a ráda bych si nějaké šatičky objednala už teď.
od Pavla123

#259 Ahoj, ja jsem nedavno nakoupila v obchode Goldeligius prsten z chirurgicke oceli, protoze jsem alergicka na vetsinu materialu a vyborne dodani krasna krabicka a i cena super, takze doporucuji, kdyz byste shanely nejaky prstynek, nebo nausnice,...
od bfadrna

#273 Máte prosím někdo zkušenosti s e-shopem Alfons.cz? Vybírám pro přítele nějakou kravatku, možná motýlka a našla jsem tenhle, tak se ptám :-). ... A nakupovali jste některá již na hm.com? Nevíte jejich poštovné?

Děkuji.
od Hanulka P.

#279 čauky, máte nekdo tip na bizuterku?