od Asha

#1063 Mohla bych poprosit o nějaký tip na eshop, kde bych sehnala kvalitní pánské trenýrky ? :)
od Markét

#1076 Já hodně chlapovi objednávám tady z toho eshopu www.trenyrkarna.cz a vždycky jsem teda byla spokojená a chlap to stejné, tak zkus mrknout
od Asha

#1077 Jakou značku mu kupuješ jeslti bych se mohla zeptat ? :)
od Markét

#1087 HOdně si oblíbil ty od Ralpha www.trenyrkarna.cz/57-panske-trenky#/vy ... lph_lauren. Mají hrozně příjemný a nemačkavý materiál, což mu evidentně vyhovuje :D chtěla bych mu ještě zkusit koupit calviny, protože mi přijde, že nosí snad 90% chlapů, tak by mě zajímalo co mi na ně řekne
od Asha

#1092 Trenýrkárnu sice vůbec neznám ale mají teda obrovský výběr značek :O ... a vydrží to značkové prádlo něco ? Nerada bych aby třeba po prvním vyprání barva vybledla jak se stává a nebo se pod začne párat ta gumička, kde je značka :(
od Markét

#1101 Tak toto se ti může stát akorát u no name prádla, které koupíš u vietnamců, ale né tady u těch značek
od Asha

#1102 Jakože už jsem se dívala na stránky trenýrkárny a měla bych i vybrané, ale když já se bojím že netrefím velikost -_-. Líbí se mi tady ty bavlněné mají je ve více barvách , tak bych mu vzala aspoň troje ale nejsem si jistá jak to bude sedět když je nahoře ta pevnější gumička, aby ho to neškrtilo, protože tyhle se asi moc nevytahají ne ? www.trenyrkarna.cz/panske-trenky/150412 ... 04121.html
od nel78

#1108 Zdravím holky ;) Já tomu svému plánuji koupit k Vánocům jako dárek tanga. Myslíte, že bude hodně vyvádět? Ještě jsem mu nikdy takový dárek nikdy nedala, tak mám trochu strach :roll:
od Jana Dostálová

#1349 Co takhle bezešvé prádlo? Já takové dámské spodní prádlo kupuji sobě a (samozřejmě mužské) se zalíbilo i manželovi. Je nesmírně pohodlné :)
od Jolula

#1379 Já chlapovi objednávám spodní prádlo hlavně přes Different, protože si oblíbil boxerky od hilfigera a tady mám jistotu, že jde o originály.