od Dixie

#229 Ahoj, je mi 15.
Hodně se mi líbí jeden 'kluk', je mu 21 let. Přidal jsi mě on (na fcb) a tak jsem mu napsala, jestli se známe a on mi odepsal, že jsem krásná a že mám nádherné oči, že by se chtěl seznámit.. Jenže já jsem byla (jsem i teď trochu) stydlivka. Pozval mě asi 2x ven, ale já se vždy vymluvila, že už něco mám.. Lituji toho teď, protože si nepíšeme. Líbí se mi a tak jsem se asi po měsíci co jsme si nepsali odhodlala a napsala mu, odepsal hned. Po chvíli mi napsal, že je utahaný z práce, že mám napsat třeba zítra (a takový ten červenající se smajlík), ale já mu nenapsala, protože se nechci vtírat.. Co mám dělat, líbí se mi hodně a prostě nechci být vtěrka.
od Linda

#234 Ahoj :) No pokud ti původně psal on sám, tak bude určitě rád, když se mu ozveš. Ale asi bych mu nepsala každou volnou minutu, není dobré chlapům ukazovat, že je tak hodně potřebujeme :D Oni si to pak uvědomí a přestanou si nás vážit... Takže mu určitě pisni a uvidíš jak zareaguje. Pokud by na tvoje zprávy vůbec neodpovídal, tak ho nech být. Aby si pak nemyslel, že mu lezeš do zadku a nemůžeš bez něho být :) Věř mi, jednoho kluka jsem tak bombardovala zprávami, že si musel myslet, že nejsem v pořádku - nic se nemá přehánět :D A pokud tě pozve ven tak jdi, ale jenom za předpokladu, že ho opravdu znáš. Nechci tady působit jako tvoje chůva, ale u takových věcí jsem vždycky opatrná :) No a stydět se nemusíš, určitě jsi super holka, kterou chce každý kluk :) Držím palce, měj se :)
od ela

#246 Ahoj, já mám podobný problém. Je mi 13. Začala jsem si psát s jedním klukem. A.. No neznám ho. Z jinýho konce republiky. Asi jsem mu pomohla. Po nějaký době mi napsal, že mě má rád a že je do mě zabouchnutej.. Možná ještě horší je, že já ho mám taky ráda. Ale jsem hrozně opatrná. Nikdy bych prostě.. Cizí člověk.
Byla jsem z toho špatná. A on pak napsal že je úchyl.. Z toho mi bylo hůř.Proč by mi t o psal? Jenže nakonec jsem se dozvěděla od jeho kamaráda, že o udělal naschval. Že to není pravda.. A že to chtěl udělat kvůli mě. Abych se cituji.netrápila. Fakt nevím co mám dělat.Toho kluka mám hrozně ráda.. Ale taky mám strach atd.. Prosím poraďte mi. Nechtěl po mě adresu, neví ani město.
Děkujju předem za odpověď.
od vuron

od vuron

od vuron

od vuron

od vuron

od vuron

od vuron