od kipp

#167 Ahoj,
miluju svého kluka a sex s ním je úžasný. Ale ještě jsem s ním nedosáhla orgasmu. Vlastně nikdy v životě jsem ho nezažila. Sexuálně činná jsem dva roky a musím říct, že tenhle kluk je nejlepší (tím nechci říct, že jsem jich měla hromadu). Je o dost starší, to mi přijde právě v tomhle směru ještě jako výhoda.

Nevím, čím to je. Zkoušela jsem všecko od masturbací po triky od kamarádek, ale prostě nic. Sex jako takový mě dost baví. Žádné komplexy nemám, nestydím se. Hrozně mě to vždycky mrzí. Přijde mi to vůči němu blbý, vždycky se cítí neschopně. A ne jen vůči němu, ale i sobě samé, taky bych ho chtěla někdy zažít.

Tak píšu na tuhle stránku, jestli je tu někdo taky s takovými zkušenostmi. A třeba nějakou radu.
Budu vděčná za jakoukoli odpověď :)
od annamicak

#174 To je těžké. Ženský orgasmus je mnohem komplikovanější než ten mužský a určité procento žen ho nedosáhne nikdy. A velkou roli samozřejmě hraje věk. Každopádně se taky může stát, že sis vytvořila blok, už předem si říkáš, že ho nedosáhneš a že tím svého kluka zklameš (což je totální blbost, to přece není soutěž a on by ti to neměl vyčítat, koneckonců se na tom taky podílí) a myslíš na to a tím pádem ho tedy i v reálu nedosáhneš. Nemysli na to, neřeš to, užívej si to.. a třeba to najednou přijde.

Jinak samozřejmě existují doporučené polohy, kdy je to pro ženu snadnější orgasmu dosáhnout, orální sex je taky zajímavá věc.. můžete experimentovat
od vuron

od vuron

od vuron

od vuron

od vuron

od vuron

od vuron

od vuron