od RM.307308

#941 Ahoj,
libi se mi jeden moc krasnej kluk,chodi do stejny skoly a o rok vys nez ja.Kdyz ho ve skole potkam,podiva se na me,po chvilce trochu sklopi hlavu,pousmeje se,prohrabne si vlasy a skoro vzdycky projde co nejbliz me a kdyz jdu za nim diva se hodne casto do boku,prijde mi,ze se chce treba podivat(takovym tim ,,bocnim pohledem"),jestli jdu za nim.Nebo treba v jidelne sedi co nejbliz meho stolu.Nedavno od jeho stolu odesli skoro vsichni co s nima sedel a on sel az docela dlouho po nich,chvilku po tom jsem sla ja a on se,prislo mi ze schvalne,jeste zdrzel tim,ze si sel pro piti a pak jsme zaroven odchazeli z jidelny a zase prosel tesne vedle me.Nebo vzdycky,kdyz jde kolem nasi tridy,tak se do ni koukne(a ,,velmi" nenapadne,takze si toho hned vsimnu)Kdyz jsou treba nase tridy na stejnym patre,tak se jakoby snazi oddelit se od ostatnich a predvadi se.Obcas se koukne smerem na me.Pripada mi,ze chce,aby si ho nekdo vsimnul a vzhledem k tem predchozim ,,znamenim" jsem to mozna ja. Bohuzel jsem jeste nesebrala odvahu jakkoli ho oslovit :'(
Chtela bych se zeptat,jestli nevite,co by to mohlo znamenat.Jako jestli se mu treba libim,co mi tim chce naznacit atd.
Je fakt hodne hezkej,ale hlavne je mi dost sympatickej,ale problem je,ze tento rok uz vyjde skolu.Hrozne se bojim,ze uz ho treba nikdy neuvidim:-/
Jeste bych se chtela omluvit za muj mega trapnej a dlouhej dotaz,ale je to pro me dost dulezity.
Dekuji predem za odpovedi,popr.rady:)