Uživatelský avatar
od Barbie96
 
#841 ahojte, jako vždy řeším vše na poslední chvíli. Potřebuji sehnat nějaký dárek pro přítele. Zvažuji parfém ( dochází mu ) či hodinky. Poradíte kde rychle a dobře koupit? Díky
Uživatelský avatar
od anna.elin
 
#845 Ahoj, já muži koupím pěnu do koupele a svíčky. Dárek bude mít ve vaně.. :D A taky zvažuji parfém ale to bude poddárek.
Uživatelský avatar
od SimonaSima
 
#911 každý rok si dáváme spíš praktické dárky. Letos to byly mikiny, trička a kalhoty.
Uživatelský avatar
od Asha
 
#1130 Já bych chtěla letos přítele překvapit a koupit nám společný dárek v podobě erotické hračky, akorát si tím nejsem moc jistá. Máte s takovými dárky zkušenost ?
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#1143 Co by tě Asho zajímalo ? :)
Uživatelský avatar
od Asha
 
#1177 Tak chlap mě tady s tím přeběhl a dal mi hračku, kterou mám sama pro sebe :O docela jsem koukala co všechno to umí, takže se těším až to o víkendu až odjede vyzkouším :P
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#1269 No tak to máš úžasný protějšek :) tady se pozná, že není sobec :)) co hezkého si od něj dostala ? :P
Uživatelský avatar
od Asha
 
#1302 Dostala jsem tady toho krasavce a je to bomba ! www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra ... t-vibrator
Uživatelský avatar
od Jolula
 
#1644 Mám něco podobného a s tou částí na klitoris to byl naprosto geniální nápad, protože se pokaždé udělám, což při sexu s partnerem nehrozí, co si budeme :) Já mám tady tohohle krasavce www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra ... tor-purple
Uživatelský avatar
od Asha
 
#1647 Mám něco podobného a s tou částí na ten klitoris je to fakt pecka !